Evolution Media Net rozpoczyna współpracę z GamingLive.tv

czwartek, 18 wrzesień 2014

GamingLive.tv, polska platforma wideo, rozpoczęła współpracę z siecią reklamy internetowej Evolution Media Net. Umowa weszła w życie z początkiem września i ma charakter wyłączności sieciowej.

GamingLive.tv to platforma wideo poświęcona grom elektronicznym, która pozwala na strumieniowanie materiałów wideo na żywo oraz w formacie on-demand, a także na ich monetyzację. Projekt jest polskim startupem, który zaledwie po miesiącu od rozpoczęcia działalności odwiedziło blisko pół miliona osób, a łączna liczba wyświetlonych minut wyniosła ponad 13 milionów.

Nasz projekt został gorąco przyjęty przez użytkowników, a tempo wzrostu jest tego najlepszym dowodem. Tworzymy rozwiązanie globalne, dla użytkowników na całym świecie, dlatego duża część naszych wysiłków związana jest z uruchamianiem nowych wersji językowych. Do tej pory działa wersja angielska i polska, ale w najbliższym czasie udostępnimy niemiecką, niderlandzką, włoską, szwedzką, rosyjską, a nawet koreańską i chińską. - mówi Maciej Krupowies, CEO GamingLive.tv.

Projekty wideo, a w szczególności poświęcone grom, które jednocześnie bazują na interakcji z użytkownikiem i aktywnym wykorzystaniu elementów socialowych, mają olbrzymi potencjał. Z kolei dla naszej sieci, która od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na reklamę wideo i rozwiązania mobilne, Gaming Live jest doskonałym partnerem. - dodaje Karol Kowalski, Head of Publisher Services sieci Evolution Media Net.

Umowa z GamingLive.tv została podpisana na czas nieokreślony i ma charakter wyłączności sieciowej.

www.gaminglive.tv
http://info.gaminglive.tv

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.