Od stycznia Grupa PTWP współpracuje z Evolution Media Net

wtorek, 17 grudzień 2013

Serwisy internetowe wydawane przez Grupę PTWP od stycznia 2014 roku dołączą do sieci Evolution Media Net. Grupa PTWP to wydawca specjalistycznych magazynów i czasopism branżowych takich jak Nowy Przemysł, Rynek Zdrowia czy Rynek Spożywczy oraz specjalistycznych portali i serwisów biznesowych. Grupa PTWP funkcjonuje na rynku od 1995 roku i oprócz działalności wydawniczej zajmuje się także organizacją kongresów, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Zgodnie z umową Evolution Media Net będzie zarządzać sprzedażą powierzchni dwunastu serwisów internetowych należących do PTWP: wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, portalspozywczy.pl, rynekzdrowia.pl, farmer.pl, dlahandlu.pl, gieldarolna.pl, rynekaptek.pl, propertynews.pl, infodent24.pl, pulshr.pl oraz nasze-zyski.pl. Serwisy te miesięcznie odwiedza ok. 700 tysięcy osób (real users, średnia za 2013 wg Megapanel PBI/Gemius).

Grupa PTWP to ważny wydawca serwisów biznesowych i branżowych, ceniony przez odbiorców za fachowość, rzetelność i obiektywizm. Serwisy należące do PTWP wzmocnią nasze kanały biznesowe i informacyjne - mówi Maciej Musioł, COO sieci Evolution Media Net.

Umowa z wydawcą została zawarta na czas nieokreślony, a obowiązywać zacznie od stycznia 2014 roku. Współpraca ma charakter wyłączności agencyjnej. Wcześniej Grupa PTWP obsługiwana była przez sieć reklamową IDMnet. Serwisy wejdą w skład takich kanałów tematycznych jak Biznes i Gospodarka, MSP Impact oraz Home&Garden.

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.