Sześć Webstarów dla serwisów Monster Media Group i Peweksu

poniedziałek, 20 styczeń 2014

15 stycznia 2014 roku w Warszawie odbyła się gala Webstarfestiwal, podczas której wręczono nagrody dla najlepszych polskich stron i reklam internetowych. Aż sześć statuetek łącznie zdobyły wchodzące w skład sieci reklamowej Evolution Media Net serwisy Pewex.pl, Stylowi.pl, Motokiller.pl i Faktopedia.pl.

Na szczególną uwagę zasługuje nagroda dla Pewex.pl, który wystartował w czerwcu ubiegłego roku i bardzo szybko stał się jedną z lepiej rozpoznawalnych stron w polskim internecie. Motto serwisu „retrosentymentalnie animujemy dobre wspomnienia” spodobało się znacznej części internautów - serwis od czasu startu odwiedziło kilka milionów osób, a fan page na Facebooku przekroczył liczbę 400 tysięcy fanów. Rozrywkowa część dostępna jest pod adresem http://retro.pewex.pl a pod adresem http://www.pewex.pl od grudnia funkcjonuje internetowy sklep Pewex.pl.

Kolejne statuetki zdobyły trzy serwisy z portfela Monster Media Group: Stylowi.pl (dwie nagrody,internautów i akademii), Motokiller.pl (również dwa wyróżnienia) oraz Faktopedia.pl.

„Każda nagroda nas cieszy, ale ta dla Peweksu i Stylowych chyba najbardziej. Emocje i zainteresowanie jakie towarzyszyły i nadal towarzyszą Peweksowi są w jakiś sposób naturalne. Tamarka to dla wielu osób symbol przywołujący wspomnienia z czasów dzieciństwa i młodości.Marka, która wydawała się być pogrzebana, a którą my z sukcesem reaktywowaliśmy. Od niedawna w Peweksie znowu można robić zakupy! Natomiast laur dla Stylowi.pl to kolejny dowód,że nasz rodzimy odpowiednik Pinterestu sukcesywnie zwiększa zasięgi i przywiązanie użytkowników. I nie można traktować tego wyróżnienia jako przypadkowego, ponieważ serwis generuje stale rosnące statystyki, a milion użytkowniczek (wg Google Analytics) parafrazując klasyka, nie może się mylić.”- skomentował wyniki Sebastian Leśniak, prezes zarządu Pewex Sp. z o.o. i jednocześnie wiceprezes całej grupy MMG.

Webstarfestival to najstarszy polski konkurs promujący najlepsze strony, kampanie i kreacje internetowe oraz ich twórców. Nagrody przyznawane są w kilkudziesięciu kategoriach przez internautów oraz jury konkursu.

 

 

Webstar 2013

na zdjęciu Mariusz Składanowski - prezes Monster Media Group sp. z o.o.  i Sebastian Leśniak - prezes Pewex sp. z o.o. 

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.