Yahoo! w ofercie Evolution Media Net

środa, 28 maj 2014

YAHOO! to legenda i kawał historii Internetu, a zarazem wciąż jeden z najważniejszych graczy na rynku. Każdego miesiąca odwiedza go 5 milionów osób, które generują 185 milionów odsłon. Zasoby YAHOO! są doskonale dostosowane do potrzeb odbiorców i dopasowane do urządzeń z jakich korzystają, czy to jest komputer typu PC, tablet czy smartphone. Oferta portalu obejmuje nie tylko wyjątkowe treści i newsy w postaci tradycyjnej i wideo. Ale także zakupy, media społecznościowe, gry, muzykę oraz mnóstwo przydatnych narzędzi.

Narzędzia reklamowe oferowane przez YAHOO! są imponujące! Wszystkie najważniejsze rozwiązania, jakie są dziś stosowane do promocji online, tu można znaleźć na jednej, spójnej platformie. YAHOO! wie, że przeciętny użytkownik sprawdza swój telefon 150 razy dziennie, a do tego korzysta z komputera i tabletu. Konsumpcja mediów jest rozproszona, a konsumenci są wszędzie, dlatego oferta portalu to doskonale uzupełniające się modele reklamy typu premium display, audience, wideo, reklama natywna oraz reklama w wyszukiwarce.

W ofercie Evolution Media Net znajduje się reklama display. Na szczególną uwagę zasługuje branding strony logowania do usług Yahoo. To punkt wejści do poczty elektronicznej, narzędzi komunikacji i spersonalizowanych treści online. Tygodniowe statystyki dla użytkowników z Polski to ponad 600 tysięcy UU oraz ponad 1,6 mln odsłon. Branding strony logowania może obejmować nie tylko zwykłą grafikę ale również rich media jak gry, nagrania wideo, animacje flash, czy galerie zdjęć.

Przykłady brandingu strony logowania:

Zapytaj nas o reklamę.

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.