Ludzie

Zespół Evolution Media Net tworzą ludzie od lat pracujący w branży internetowej, są doświadczeni, kreatywni, elastycznie reagują na potrzeby klientów. Trzon firmy tworzą:

Maciej Musioł, COO

Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej. W branży internetowej pracuje od ponad 13 lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w sieci reklamowej IDMnet gdzie pracował przez 7 lat (ostatnie 2 lata jako dyrektor generalny). Od stycznia 2008 do lutego 2009 w Netsprint.pl sp. z o.o., firmie specjalizującej się w reklamie w wyszukiwarkach i sieci kontekstowej, jako Dyrektor Rozwoju Biznesu. Tam odpowiadał za współtworzenie i realizację strategii rozwoju produktów reklamowych oraz współpracę z wydawcami w sieci AdKontekst. Następnie przez prawie 2 lata pracował jako dyrektor zarządzający sieci reklamowej Ad.Net S.A. Maciej Musioł jest autorem licznych artykułów z marketingu interaktywnego i prelegentem konferencji branżowych.

Michał Koterba, CFO

Zajmuje się finansami od 13 lat, od 5 lat w branży internetowej. Zdobywał doświadczenie jako dyrektor finansowy w takich spółkach jak: ARBOmedia Polska, ARBOvision Polska oraz Infinity Media.

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.