Newsletter

Newsletter Evolution Media Net to najlepszy sposób, żeby być na bieżąco informowanym o wiadomościach z naszej sieci reklamowej. Jeżeli pragną Państwo otrzymywać najnowsze informacje o produktach i nowościach z naszej firmy, zachęcamy do zamówienia newslettera korzystając z formularza poniżej.

Nigdy nie udostępnimy Państwa danych osobowych podanych w formularzu innym podmiotom i nie będziemy przesyłać na Państwa adres email reklam obcych podmiotów, i osób trzecich. Subskrypcja newslettera naszej sieci reklamowej jest dobrowolna i bezpłatna. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z subskrypcji przez kliknięcie w link "wypisz z newslettera" w otrzymanej od nas wiadomości email. Podmiotem przetwarzającym Państwa dane osobowe jest Evolution Media Net Sp. z o.o. Subskrybując nasz newsletter wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach realizacji subskrypcji newslettera, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami przez naszą firmę. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej polityki prywatności prosimy o kontakt email pod adresem newsletter@evolutionmedia.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Zapisując się do newslettera sieci reklamowej Evolution Media Net wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Evolution Media Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Armii Ludowej 26, która stanie się ich administratorem, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.:Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) w celu realizacji subskrypcji newslettera. Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204, ze zmianami). Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.