Pomoc

Pytanie: Dlaczego warto przystąpić do sieci reklamowej Evolution Media Net?

Odpowiedź: Evolution Media Net współpracuje z wszystkimi liczącymi się podmiotami na rynku reklamowym. Nasza oferta produktowa odpowiada bieżącym oczekiwaniom Klientów i dzięki naszemu pośrednictwu na Twoim serwisie pokażą się reklamy największych firm.

Pytanie: Ile użytkowników w miesiącu powinna mieć witryna, aby móc przystąpić do sieci reklamowej?

Odpowiedź: Nie ma minimalnego progu. Każdy serwis jest rozpatrywany indywidualnie. Mamy świadomość, że istnieją bardzo ciekawe i profesjonalne witryny poświęcone bardzo wąskiej tematyce i ze względu na niszowość nie osiągną dużego zasięgu. Niemniej mogą one być bardzo interesujące dla klientów – szczególnie branżowych.

Pytanie: Jak przystąpić do sieci Evolution Media Net?

Odpowiedź: Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Następnie ustalamy warunki współpracy i podpisujemy umowę. Z pomocą naszych Specjalistów witryna instaluje kody reklamowe, kody badania gemiusTraffic oraz informacje o pośrednictwie Evolution Media Net w sprzedaży powierzchni reklamowej na serwisie.

Pytanie: Czy przystąpienie do sieci wiąże się z kosztami dla właściciela witryny?

Odpowiedź: Nie. Przystąpienie do Evolution Media Net na zasadach wyłączności agencyjnej nie wiąże się z żadnymi kosztami dla właściciela witryny.

Pytanie: Co to jest wyłączność agencyjna?

Odpowiedź: Evolution Media Net ma wyłączne prawo do pośredniczenia w sprzedaży powierzchni reklamowej i reprezentowania jej przed: agencjami reklamowymi, domami mediowymi, brokerami. Właściciel witryny ma możliwość bezpośredniej sprzedaży reklam klientom branżowym – dodatkowo Evolution Media Net pomaga w realizacji takich kampanii.

Pytanie: Czy muszę prowadzić firmę lub działalność gospodarczą, aby rozpocząć współpracę?

Odpowiedź: Preferujemy współpracę z firmami, jednak jeśli jesteś osobą fizyczną wydającą stronę www ciągle możesz liczyć na współpracę z nami.

Pytanie: Jakich przychodów mogę się spodziewać?

Odpowiedź: Wysokość przychodów zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od liczby użytkowników odwiedzających serwis i ilości generowanych przez nich odsłon. Duże znaczenie ma także tematyka i profil serwisu oraz dostępność formatów reklamowych.

Pytanie: Czy zawsze mogę liczyć na pomoc Evolution Media Net ?

Odpowiedź: Tak. Specjaliści Evolution Media Net służą pomocą w każdej kwestii przez cały okres współpracy.

Polityka Prywatności
© 2010-2015 Evolution Media Net. Wszystkie prawa zastrzeżone.